Z Bitrix 24 możesz więcej

Bitrix24 wyposażony jest wiele przydatnych narzędzi, które umożliwiają zaawansowaną obsługę przedsiębiorstwa bez opuszczania głównego interfejsu. Ponadto, praca z naszym systemem pozwala na nabycie wielu nowych umiejętności, dotyczących między innymi:

  • zarządzania czasem i dokumentacją,
  • automatyzacji procesów,
  • oceny kondycji przedsiębiorstwa.

Company Pulse

Company Pulse pomoże Ci poprawić zaangażowanie pracowników w sprawy związane z działalnością firmy. Możesz na bieżąco monitorować każdą aktywność użytkowników w Intranecie i nie tylko.
Ponadto, Company Pulse pozwala zobrazować funkcjonalność poszczególnych narzędzi sytemu, co stanowi niezbędny czynnik decyzyjny.

Ograniczenia dostępu

Jeśli chcesz mieć pewność, że zgromadzone w systemie dane są całkowicie bezpieczne, możesz zastosować szereg dodatkowych zabezpieczeń. Jednym z nich, jest warunkowanie dostępu dla wybranych adresów IP. Co to znaczy? Dostęp do Bitrix24 będą mieli wszyscy użytkownicy, jednak do aplikacji mobilnej – tylko użytkownicy do tego upoważnieni.

*Ta funkcja jest dostępna tylko w wersji Bitrix24 Cloud

Records Management

Dzięki tej funkcjonalności, działania takie jak: zarządzanie informacjami, listą dostawców bądź katalogiem produktowym jest możliwy również za pomocą Intranetu. Istnieje także możliwość importu i eksportu danych oraz ich przechowywanie na dysku.

*Aplikacja dostępna tylko wersji opartej na własnym Bitrix24 hostingu.

Aplikacja Web Forms

Dzięki aplikacji Web Forms, możesz zdalnie tworzyć, edytować i publikować niezbędne dokumenty m.in. ankiety, wnioski oraz komentarze.

*Aplikacja dostępna tylko wersji opartej na własnym Bitrix24 hostingu.

Platforma e-learningowa

Platforma E-learninowa umożliwia tworzenie, przeprowadzanie, a także udostępnianie szkoleń oraz kursów, bez żadnych ograniczeń. Materiały możesz udostępniać pracownikom, jak również użytkownikom zewnętrznym poprzez sieć Extranet.

*Aplikacja dostępna tylko wersji opartej na własnym Bitrix24 hostingu.

Pomoc techniczna w Twojej firmie

Jeśli wahasz się przy decyzji o powstaniu Działu Serwisu w Twojej firmie, możemy Cię zapewnić, że wspomożemy Cię w tej inicjatywie. Zaprojektowaliśmy system tak, aby stworzenie pomocy technicznej nie było skomplikowane. Zgłoszenia od zainteresowanych, mogą być przesyłane za pomocą dedykowanego formularza bądź za pomocą poczty elektronicznej wprost z Twojej strony internetowej.

*Aplikacja dostępna tylko wersji opartej na własnym Bitrix24 hostingu.

Zaawansowana integracja

Bitrix24 jest zintegrowany z wieloma zaawansowanymi systemami oraz aplikacjami, dzięki czemu oferuje szeroki wachlarz możliwości – a Ty możesz otrzymać od nas tak profesjonalne wsparcie:

  • Bitrix24 jest ściśle zintegrowany z MS Outlook, a także z listą kontaktów i kalendarzami, za pomocą dwukierunkowej integracji, a także wykorzystując list SharePoint,
  • MS Exchange Server 2007/2010 służy do synchronizacji kalendarzy, zadań i kontaktów w sieci intranet z MS Exchange Server,
  • nasz system integruje się z produktami Google i Apple poprzez wsparcie CalDav i CardDAV,
  • nasz produkt obsługuje również integrację Directory / LDAP.

Kastomizacja systemu

Abyś mógł dostosować system do własnych potrzeb, stworzyliśmy możliwość edycji interfejsu systemu pod każdym względem. Bitrix24 jest wyposażony w AJAX / Active-X – czyli wsparcie adaptacyjne interfejsu z elastycznymi ustawieniami i komponentów.

Produkt dostarczany jest wraz z pełnym kodem źródłowym i otwartym API – dzięki czemu można modyfikować zarówno treść jak i wygląd Intranetu.

*Aplikacja dostępna tylko wersji opartej na własnym Bitrix24 hostingu.

Podział systemu

Bitrix24, oferuje bardzo przydatną funkcję, jaką jest stworzenie indywidualnej wersji dla każdego działu. Ta możliwość została specjalnie zaprojektowana dla dużych firm lub korporacji, aby zapewnić poszczególnym działom większą autonomię działania – w efekcie, każdy departament dysponuje niezależną strukturą, a także siecią Intranet.

*Aplikacja dostępna tylko wersji opartej na własnym Bitrix24 hostingu

Sieć kontaktów Bitrix24

Zewnętrzna siec kontaktów Bitrix24 umożliwia połączenie użytkowników systemu z różnych firm co ułatwia współpracę. Pozwala to na wysyłanie wiadomości, tworzenie czatów grupowych i konfigurację wideokonferencji.
Bitrix24.Network jest aplikacją bezpłatną oraz jest zintegrowana z mediami społecznościowymi m.in. z Google+ oraz Facebook.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24