Bitrix24 to system łączący w sobie funkcjonalności wielu popularnych aplikacji niezbędnych do zarządzania i organizacji przedsiębiorstwem.

Sieć wewnętrzna

Wewnętrzna sieć społecznościowa pozwala pracować szybko i efektywnie. Dzięki niej, można w łatwy sposób wymieniać się dokumentami i plikami, a także brać udział w dyskusjach.

Zarządzanie projektami

Bitrix24 pomaga zarządzać i koordynować indywidualne zadania, ale także skomplikowane i złożone projekty. Zawsze możesz mieć pewność, że nasz system jest stworzony tak, abyś otrzymał wsparcie w każdej dziedzinie.

Łatwa komunikacja wewnętrzna

Bitrix24 oferuje możliwość komunikacji z Klientami i partnerami w czasie rzeczywistym, dzięki możliwości stworzenia czatów grupowych oraz wideokonferencji. Dzięki temu, nie tracisz czasu czekając na odpowiedzi od współpracownika.

Zarządzanie dokumentacją

Bitrix24 w łatwy i szybki sposób umożliwia udostępnianie plików online oraz pozwala na ich tworzenie, edytowanie, a następnie bezpieczne przechowywanie.

Bitrix24.Drive

Z każdego urządzenia mobilnego na którym jest zainstalowana aplikacja Bitrix24, możesz łatwo udostępnić pliki i foldery, z których będą mogli korzystać Twoi współpracownicy.

Organizowanie wydarzeń

Zorganizuj spotkanie i wyślij grupowe zaproszenie do poszczególnych współpracowników, bądź udostępnij wydarzenie w ramach grupy roboczej lub całej firmy.

Email

E-mail wciąż jest podstawowym środkiem komunikacji w biznesie, stąd nasz pomysł stworzenia możliwości wysyłania wiadomości tekstowych bezpośrednio z systemu korzystając z zapisanej listy kontaktów.

Sprzedaż

Sprzedawaj więcej I ciesz się rozwojem swojej firmy. Dostarczamy Ci wiele doskonałych narzędzi, które usprawniają organizację Twojego przedsiębiorstwa m.in. bazę Klientów, automatyzację procesów oraz możliwość wysyłania korespondencji seryjnej.

Human Resources

Nasz system dostarcza kompleksowe rozwiązania niezbędne przy zarządzaniu zasobami ludzkimi m.in. planowanie urlopów bądź zarządzanie czasem pracy.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24