Rozmawiaj bezpośrednio ze swojego konta

Bitrix24 umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio z systemu. Aplikacja posiada opcję nagrywania konwersacji, a następnie korzystanie z nich w dowolnym momencie. Dzięki temu rozszerzeniu, nie musisz mieć przy sobie telefonu służbowego – wystarczy prywatny z zainstalowaną aplikacją Bitrix24.

Korzyści z naszej telefonii

Z Bitrix24 rozmowy służbowe stają się łatwe i przyjemne. Zastanawiasz się nad korzyściami płynącymi z używania naszej telefonii? Przedstawimy Ci kilka z nich :

 • telefonia dostępna jest we wszystkich wersjach Bitrix,
 • konkurencyjne ceny połączeń,
 • łatwa obsługa, a także możliwość połączenia urządzenia służbowego z prywatnym,
 • darmowa aplikacja na Android i iOS app,
 • kompatybilność z większością dostępnych modeli telefonów SID.

Firmowa centrala telefoniczna

W systemie Bitrix24 istnieje możliwość stworzenia firmowej centrali telefonicznej, dzięki której można korzystać z takich opcji jak:

 • zestawienia wykonanych i otrzymanych połączeń w wybranym okresie,
 • zawieszenie oraz łatwy dostęp do nagrań poczty głosowej,
 • tworzenie kolejek i przekazywań połączeń,
 • możliwość stworzenia czarnej listy numerów,
 • możliwość wykonania jednego połączenia do wszystkich pracowników,
 • ankieta oceny jakości połączeń.

Numer do zadań specjalnych

Oferujemy stworzenie dedykowanego numeru dla Twojej firmy. Możesz wykorzystać go m.in. do stworzenia infolinii dostępnej dla Klientów, gdzie będą mogli uzyskać więcej szczegółów dotyczących Twojej oferty. Aby uruchomić taki numer telefonu, wystarczy kilka kroków: wprowadź w ustawieniach numer, zatwierdź zmiany za pomocą jednorazowego kodu, a następnie załaduj konto. Masz także możliwość dostępu do danych dotyczących infolinii m.in. do nagrań z rozmów, ich kosztów i czasu trwania.
Wykorzystując charakterystyczne numery dla danego kraju, możesz także stworzyć bezpłatną infolinię dostępną dla Klientów.

Twój numer w systemie Bitrix24

Jeśli w Twojej firmie dostępna jest już linia telefoniczna VoIP lub inna – możesz zachować dotychczasowe numery i ustawienia, a następnie korzystać z nich bezpośrednio z naszego systemu!

Przenosząc rozmowy telefoniczne do Bitrix24 nadal jesteś Klientem dotychczasowego operatora, a jednocześnie możesz korzystać z dodatkowych funkcji oferowanych przez Bitrix24!Jest to wygodne rozwiązanie dla użytkowników, którzy z jakiś powodów, nie mogą korzystać z telefonii VoxImplant.

W razie problemów, pomożemy Ci połączyć numer z systemem Bitrix24, a dodatkowo otrzymasz od nas aż 60min gratis.

Wsparcie dla telefonów SIP oraz dla programów typu softphone

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie telefony SIP, a także programy typu softphone były kompatybilne z naszą aplikacją, dzięki czemu nie jest ważne z jakiego modelu korzystasz.
Podczas użytkowania naszego systemu, masz pewność, że to rozszerzenie jest darmowe, a także nie jest wymagane posiadanie własnego numeru.
Pamiętaj jednak, że ta usługa jest jeszcze w fazie testów i nie jest obsługiwana w Polsce.

Rozmowy z współpracownikami

W łatwy i szybki sposób możesz połączyć się ze swoimi współpracownikami – bez znaczenia czy są w trybie online czy offline.
Korzystając z komunikatora stacjonarnego, masz możliwość przekierowania połączeń na telefony. Jak to zrobić? Wystarczy, że przejdziesz do profilu użytkownika, bądź znajdziesz go w wyszukiwarce i wybierzesz przycisk dzwoń. Korzystając z Intranetu, możesz jednocześnie rozmawiać i korzystać z czatu.

Rozmowy z Klientami i partnerami

Rozmawiaj z Klientami i partnerami bezpośrednio z systemu, a także gromadź dane o przeprowadzonych rozmowach w jednym miejscu.

Podczas konwersacji, istnieje możliwość ich nagrania, jednak pamiętaj, aby poinformować o tym swojego rozmówcę. Zapisane rozmowy, możesz wykorzystać jako materiał szkoleniowy, a także jako notatki dotyczące danego zlecenia.
Moduł telefoniczny wyposażony jest w listę kontaktów, dzięki której możesz łatwo odnaleźć interesujące Cię osoby.

System telefoniczny

Dzięki korzystaniu z aplikacji zainstalowanej na swoim telefonie, masz bezpośredni dostęp do modułu telefonicznego, który jest dostępny zaraz po uruchomieniu – nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu czy konfiguracji, wystarczą słuchawki!
Aplikacja została stworzona przy zachowaniu wszelkich standardów bezpieczeństwa m.in. każdy pracownik otrzymuje swoje indywidualne IP.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skorzystaj z darmowego webinara, bądź skorzystaj z darmowej wersji testowej.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24