E-mailowanie przez postowanie

Jedni w celach biznesowych korzystają z poczty elektronicznej, inni wybierają media społecznościowe. Dlaczego z tym walczyć, skoro Bitrix24 ułatwia Ci połączenie tych dwóch narzędzi komunikacji.

Serwer pocztowy Bitrix24 zawiera :

  • nielimitowaną ilość miejsca,
  • wbudowany program antywirusowy,
  • wbudowany program antyspamowy,

@bitrix24.com

Korzystając z naszego systemu, otrzymujesz wiele korzyści związane z obsługą poczty elektronicznej m.in.

  • uzyskasz bezpłatne konto pocztowe dla każdego pracownika, opartą na domenie @bitrix24.com,
  • będziesz miał możliwość zarządzania skrzynkami pocztowymi pracowników z panelu administratora,
  • bez problemu stworzysz konto pocztowe dla nowo zatrudnionych pracowników.

Własna domena

Jeśli korzystając z Bitrix24 chcesz używać własnej domeny, możesz tego dokonać bez żadnych niedogodności. Wymaga to kilku prostych kroków, które nie zajmą Ci więcej niż kilka minut.

Po zmianach domeny, nie tracisz korzyści związanych z systemem Bitrix24. Nadal będziesz miał możliwość zarządzania skrzynkami pocztowymi pracowników oraz tworzenia nowych, a także jeśli wybierzesz tę opcję – będziesz miał możliwość szybkiego dostępu do skrzynki bez logowania się.

Poczta elektroniczna

Używasz Outlooka, Gmail, Yahoo i nie chcesz tego zmieniać? Żaden problem!

Połącz swoje konto pocztowe z Bitrix24 – wybierz serwer poczty, wpisz swoje dane i korzystaj. Za każdym razem kiedy dostaniesz nową wiadomość, otrzymasz powiadomienie, które wyświetlane będzie w Twoim menu głównym.

E-mailowanie w intranecie

Korzystając z systemu Bitrix24 opartego na własnej domenie, nadal możesz wysyłać wiadomości e-mail bezpośrednio ze swojego panelu głównego.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać grupę roboczą sieci Intranet.Wysyłanie wiadomości odbywa się tak samo jak w przypadku domeny Bitrix24 – wystarczy wpisać wiadomość, podać adres odbiorcy i wysłać.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24