Aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji Bitrix24 Mobile, możesz pracować na swoim telefonie czy dowolnym urządzeniu mobilnym, wszędzie tam gdzie aktualnie przebywasz. Aby móc z niej korzystać, wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie oraz uzyskać dostęp do sieci. W aplikacji mobilnej nie ma żadnych ograniczeń – dostępne są wszystkie funkcjonalności m.in. moduł CRM, prowadzenie wideokonferencji, czy podgląd realizowanych projektów.

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i dostępna na systemy Android i iOS.

qg-app-store qg-google-play

Pozostań w kontakcie

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów – stworzyliśmy w pełni funkcjonalną aplikację mobilną Bitrix24, która jest dostępna zarówno na smartfony jak i tablety.

Dzięki niej, nawet gdy jesteś poza biurem, nie tracisz kontroli. Umożliwia ona bowiem obserwację panelu głównego, dodawanie komentarzy, wysyłanie wiadomości a nawet prowadzenie wideokonferencji bezpośrednio z poziomu telefonu. Jeśli aktualnie przebywasz w miejscu gdzie połączenie internetowe jest niedostępne, możesz pozostać w trybie offline.

Zdalne delegowanie zadań

W aplikacji mobilnej bez ograniczeń możesz tworzyć, edytować, a także delegować zadania i projekty konkretnym osobom. Aby ułatwić sobie pracę, możesz skorzystać z dostępnych filtrów by wyszukać jedynie interesujące Cię informacje.

Rozmawiaj!

Bitrix 24 łączy w sobie wiele funkcjonalności popularnych narzędzi. Umożliwia prowadzenie korespondencji osobistej i biznesowej, a także konfigurację profili nowych pracowników.

Instant Messenger pozwala użytkownikom na łatwą i szybką komunikację, bez opuszczania systemu i korzystania z innych komunikatorów.

Mobilny dostęp do dokumentów

Wszystkie pliki przechowywane w Bitrix24 są automatycznie dostępne również w aplikacji mobilnej, która umożliwia otwieranie i edytowanie plików w formatach XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT, i PPTX. Program wyposażony jest w zaawansowaną wyszukiwarkę, aby skrócić czas potrzebny na znalezienie konkretnych dokumentów.

Bitrix24 Cloud Messaging

Dzięki technologii Bitrix24 Cloud Messaging, odbiorca otrzymuje push-powiadomienie informujące o otrzymaniu nowej wiadomości, nawet kiedy aplikacja jest zamknięta. Umożliwia to stały kontakt ze współpracownikami, nawet kiedy aktualnie nie są oni w trybie online.

Rozmowy grupowe przez telefon

Wideorozmowy i wideokonferencje w aplikacji mobilnej, są możliwe w trybie indywidualnym i grupowym (do czterech osób). Dzięki tej opcji, możesz spontanicznie zaplanować spotkanie, w którym wezmą udział osoby niekoniecznie przebywające blisko siebie. Jeśli masz dostęp do połączenia z Internetem szerokopasmowym, możesz korzystać z najwyższej jakości HD w formacie 16:9.

Kalendarz w wersji mobilnej

Dzięki kalendarzowi znajdującemu się w Twoim telefonie, możesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnego ważnego spotkania czy konferencji. Dzięki niemu możesz :

  • zaplanować z wyprzedzeniem spotkania bądź telefony,
  • zaplanować i utworzyć firmowe wydarzenia,
  • przesyłać zaproszenia do uczestnictwa w wydarzeniu swoim współpracownikom,
  • akceptować bądź odrzucać zaproszenia od innych użytkowników.

CRM Mobile

Aplikacja mobilna CRM zachowuje stuprocentową funkcjonalność aplikacji stacjonarnej. Nie posiada żadnych ograniczeń, dzięki czemu posiadasz pełny dostęp do zarządzania personelem.

CRM Mobile, możesz wykorzystać między innymi do:

  • zarządzania bazą Klientów i katalogiem produktowym,
  • podglądu aktualnych aktywności
  • tworzenia i edytowania kontaktów, leadów i zleceń,
  • zmiany statusów poszczególnych zadań,
  • tworzenia i przesyłania faktur.

Komunikator wewnętrzny czyli Intranet mobilnie

Aplikacja stanowi darmowy mobilny komunikator wewnętrzny. Panel główny na smartfonie czy tablecie nie różni się od panelu wyświetlanego w komputerze.
Dzięki niemu, możesz przeczytać otrzymane wiadomości, tworzyć i wysyłać nowe, a także brać udział w dyskusjach.
Wszystkie wydarzenia, zadania lub zaplanowane spotkania, będą na bieżąco aktualizowane z tymi zapisanymi w aplikacji desktopowej.

Zarządzaj mobline

Bitrix24 umożliwia mobilne zarządzanie procesami w przedsiębiorstwie bez ograniczeń. Możesz wykonywać wszystkie czynności, które dostępne są także w wersji desktopowej. Wysyłaj wiadomości wewnętrzne, e-maile, a także monitoruj statusy zadań oraz dodawaj do nich komentarze i wskazówki.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24