Kalendarz

Podstawą sprawnej organizacji przedsiębiorstwa, jest zarządzanie czasem pracowników oraz planowanie poszczególnych wydarzeń i projektów. Bitrix24 zaprojektował prosty w użytkowaniu kalendarz, który posiada wiele zaawansowanych funkcjonalności. Dzięki tej prostej aplikacji, można zintegrować harmonogramy pracowników, kontrolować czas realizacji projektów, a także planować z wyprzedzeniem spotkania i konferencje. W Bitrix24 osobisty kalendarz i kalendarz grupy roboczej można udostępnić w ramach systemu i korzystać z niego zarówno na urządzeniach mobilnych jak i w programie Outlook. Dodatkowo, możliwe jest skorzystanie z funkcji powiadomień – dzięki temu użytkownik na bieżąco jest informowany o nadchodzących wydarzeniach.

Kalendarz grupy roboczej

Bitrix24 umożliwia tworzenie nieograniczonej ilości kalendarzy grupowych m.in. kalendarz grupy roboczej, działu, zespołu czy całej firmy. Dzięki rozbudowanej konfiguracji istnieje możliwość ustalenia grupy osób uprawnionej do wyświetlania danego kalendarza.

Planner wydarzeń

Planner pomoże w planowaniu wydarzeń i spotkań w Twojej firmie. Wysyłając tylko jedną wiadomość, można zaprosić wszystkich współpracowników. Jeśli wydarzenia powtarzają się cyklicznie, istnieje możliwość automatycznego ustawienia przypomnienień, które na bieżąco będą informować o zbliżającej się dacie.

Integracja z CRM

Zaplanowane w Bitrix24 CRM wydarzenia lub spotkania, są automatycznie importowane do kalendarzy osobistych i grupowych, tworząc z nich przypomnienia. Każdy pracownik na bieżąco będzie informowany o zebraniu, bądź sesji – dzięki temu będzie mógł z wyprzedzeniem zaplanować swój czas pracy. Dzięki darmowej aplikacji można skonfigurować przypomnienia, także na urządzeniach mobilnych.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Jakie korzyści z tego modułu osiągają pracownicy ? Dzięki zaawansowanym funkcjom, posiadają w jednym miejscu dostęp do swoich danych kadrowych, gdzie m.in. mogą sprawdzić pozostałą ilość swoich dni urlopowych, składki ubezpieczeniowe, a także mogą kontrolować termin zbliżającego się badania okresowego.

Jak moduł zwiększa efektywność działu kadr? Ułatwia powiązanie procesów zarządzania ludźmi z zarządzaniem firmą, w taki sposób, aby oba procesy wzajemnie na siebie wpływały, a jednocześnie stanowiły spójną całość. Dzięki temu, dział kadr może w prosty sposób kierować sprawami personelu m.in planować ich urlopy, delegacje, wyjazdy, a także mieć wgląd do ich aktualnych akt osobowych.

Planowanie spotkań

Spotkania stanowią jeden z najważniejszych elementów dobrego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Odpowiadają za tworzenie pozytywnego wizerunku firmy, a jednocześnie tworzą podstawowy kanał sprzedaży produktów czy usług. Dzięki naszej aplikacji nie tylko szczegółowo zaplanujesz jego przebieg, ale także masz możliwość sporządzenia protokołu, raportu czy notatki.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24