Nowoczesny Intranet dla twojej firmy

Szybkość i łatwość  komunikacji – do tego przyzwyczaiły nas media społecznościowe, takie jak Facebook. To dzięki nim stopniowo odchodzimy od maili. Wystarczy opublikować post na naszym profilu, by dotrzeć z informacją do znajomych i poznać ich opinie. Za swobodą komunikacji idzie jej efektywność – Facebook nieraz udowodnił, że potrafi organizować swoich użytkowników na masową skalę.  A teraz wyobraź sobie, wdrożenie efektywności i szybkości mediów społecznościowych do standardów twojej firmy! Bitrix24 to narzędzie, które jest wstanie to zrobić.

Panel główny/ Tablica powiadomień

Panel główny, to miejsce w którym pojawiają się wszystkie zmiany dokonane w systemie. Logujesz się do systemu i już wiesz, co się dzieje w firmie. Co więcej, każdy pracownik może spersonalizować ustawienia według swoich obowiązków i odpowiedzialności. Sam decyduje jakie aktualności, ogłoszenia i zmiany, chce obserwować, a w których dyskusjach brać udział. Panel główny umożliwia również szybkie udostępnianie plików.

Lubię! – Natychmiastowa reakcja

Tablica powiadomień to rozwiązanie bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach z Facebooka. Użytkownicy mają możliwość dodawania komentarzy, wyrażania swoich opinii w formie znanych „polubień”, obserwowania wątków, które szczególnie ich interesują. Wszystko to ma sprawić, że przepływ informacji w firmie przestanie być problemem. Ważne jest również, że dostępne w Bitrixa24 rozwiązania, ułatwiają integracje pracowników i budowanie ich poczucia wspólnoty.

Ilość polubień wpływa na wyniki wyszukiwania. Wielokrotnie polubiony materiał będzie wyświetlany na liście wyszukiwania jako pierwszy i pozostaje łatwy do znalezienia.

Rozmawiaj!

Bitrix 24 łączy w sobie wiele funkcjonalności popularnych narzędzi. Umożliwia prowadzenie korespondencji osobistej i biznesowej, a także konfigurację profili nowych pracowników.

Instant Messenger pozwala użytkownikom na łatwą i szybką komunikację, bez opuszczania systemu i korzystania z innych komunikatorów.

Nagradzaj!

Zmotywowany pracownik – to dobry pracownik ! Odznaki są doskonałym narzędziem motywacyjnym, które mogą służyć jako element uznania wobec innych współpracowników.

Odznaczenie może być widoczne dla wszystkich użytkowników, ich części lub tylko dla osoby wyróżnionej. Pojawia się w panelu głównym jak i w profilu osobistym pracownika.

Ogłaszaj ! Wszem i wobec…

Bitrix24 to nie skrzynka na maile, tutaj ważne wiadomości nie giną w morzu.

Ogłoszenie oznaczone będzie zielonym kolorem i ukaże się w prawym górnym rogu panelu głównego. Dzięki wbudowanemu licznikowi, będziesz mógł się przekonać ile, osób odznaczyło wiadomość jako odczytaną.

Stwórz galerię

Publikowanie, przesyłanie, przechowywanie i udostępnianie zdjęć oraz obrazów od dziś staje się łatwiejsze.

Zaawansowane opcje galerii, dają użytkownikowi pełną kontrolę nad albumami fotograficznymi. Można stworzyć je widoczne dla wszystkich użytkowników bądź ograniczyć jej zasięg – dla poszczególnych grup. Każdy pracownik ma możliwość utworzenia i udostępnienia swojej prywatnej kolekcji fotografii.

Galeria zdjęć jest ściśle zintegrowana z panelem głównym. Po każdej aktualizacji, na głównej tablicy automatycznie pojawiają się miniaturki niedawno dodanych zdjęć. Każde z nich można polubić lub skomentować!

Współpracuj! E-mailowanie przez postowanie.

Dzięki Bitrix24, możesz prowadzić korespondencję elektroniczną bez konieczności opuszczania systemu. W jaki sposób? Masz możliwość tworzenia postów bezpośrednio ze swojej poczty elektronicznej, dodając adresy odbiorców, których dotyczy dana informacja. Dodatkowo, w prosty sposób możesz wziąć udział w dyskusji, wystarczy że klikniesz DODAJ KOMENTARZ.

Aby utworzyć nowy post ze swojego e-maila, należy go przesyłać na specjalny adres podany w profilu pracownika.

Ta opcja nie posiada żadnych ograniczeń i jest całkowicie darmowa. Dodatkową zaletą tej funkcjonalności jest to, że całość korespondencji jest przechowywana i indeksowana wewnątrz konta Bitrix24 co gwarantuje absolutne bezpieczeństwo danych.

Sieć kontaktów – Social Media

Wszyscy wiemy jak istotna jest reklama w mediach społecznościach oraz jak wpływa na pozycjonowanie witryny przy okazji zwiększając jej popularność.

Dzięki Bitrix24 masz możliwość połączenia wszystkich profili w jednym miejscu. Oszczędzasz czas – jednocześnie dodając posty na Facebooku czy Twiterze.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24