Moduł HRMS – Zarządzanie zasobami ludzkimi

Moduł HRMS, łączy wszystkie narzędzia niezbędne do zarządzania zasobami ludzkimi. Pozwala na gromadzenie, a także przechowywanie w jednym miejscu m.in. akt osobowych pracowników, tworzenie grafików, a także planów urlopowych czy list obecności.

Pracownicy

System Bitrix24, został wyposażony w funkcje, dzięki którym Klient w prosty sposób może wyszukać dane danego pracownika. W katalogu łatwo znaleźć informacje kontaktowe poszczególnej osoby lub filtrować listę, aby znaleźć odpowiednią dla Twojego zapytania. Kliknięcie na konkretną osobę na liście, nawiguje do strony zawierającej jego profil. Istnieje także możliwość eksportu danych do odrębnego pliku Excel, jak również synchronizacja danych z programem Outlook lub urządzeniem mobilnym.

Struktura firmy

Struktura firmy obrazuje przyjętą w firmie hierarchię z podziałem na działy i zespoły, a także na grupy robocze. Dzięki ustawieniom, można decydować, jak bardzo szczegółowe mają być informacje na temat projektu.

Bitrix24 umożliwia edycję działów i przydzielanie do nich konkretnych pracowników. Dostęp do poszczególnych funkcjonalności w systemie, możesz uzależnić od przyjętej struktury i hierarchii.

Zaangażowanie Pracowników

Dla każdego pracodawcy najwyższą wartością jest kreatywny i zaangażowany pracownik. Dzięki pozytywnym relacjom między personelem, a firmą – zależy sukces przedsiębiorstwa. System Bitrix24, umożliwia nagradzanie i wyróżnianie pracowników, dzięki takim narzędziom jak odznaczenia czy polubienia. Te proste funkcjonalności, wpływają na motywację pracowników, a także umacniają więzi między nimi.

Zarządzanie czasem

Aby odpowiednio zarządzać czasem pracy, warto wykorzystać znane techniki organizacyjne takie jak SMED. Moduł zarządzania czasem w systemie Bitrix24, oprócz wykorzystania tej metody, posiada także dodatkowe opcje, pozwalające na sprawne działanie przedsiębiorstwa. Dzięki tej aplikacji możliwe jest także ustalanie priorytetów zadań i projektów oraz tworzenie raportów dziennych.

Raporty

Możesz skonfigurować ustawienia tak, by system automatycznie przesyłał pracownikom powiadomienia przypominające o konieczności przesłania raportu dotyczącego konkretnego projektu bądź podsumowującego określony czas pracy.
Po uzupełnieniu i przesłaniu raportu do pracownika nadzorującego – może on dodać komentarz, bądź wskazówki dotyczące modyfikacji przesłanego dokumentu.

Czas to pieniądz!

Bitrix24 pozwala na zapisywanie dokumentów i szablonów związanych z zarządzaniem zasobami zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. Aby ułatwić wyszukiwanie konkretnych umów, kontraktów czy raportów sprzedażowych, zgromadziliśmy wszystko w jednym miejscu.

Podstawowe funkcje modułu HR znajdują się w panelu głównym i nie wymagają konfiguracji – jednak możesz uzupełnić moduł zarządzania o dodatkowe aplikacje stworzone przez partnerów Bitrix.

Uprawnienia dostępu

Dostęp do poszczególnych funkcjonalności możesz różnicować zgodnie z przynależnością pracownika do danych grup roboczych bądź strukturą firmy. Dzięki temu, szczegóły projektów oraz dane osobowe użytkowników, znane są tylko tym osobom, które są do tego upoważnione.

Extranet – prosty klucz do sukcesu

Bitrix24 umożliwia dostęp do danych projektowych także użytkownikom zewnętrznym – mogą być to Klienci, bądź partnerzy z którymi współpracujesz. Dzięki temu, na bieżąco możliwe jest obserwowanie statusu realizacji zamówienia, a także w razie potrzeby ustalanie zmian. Możliwe jest także, zaproszenie Klienta do wewnętrznej dyskusji dotyczącej szczegółów zlecenia. Dlaczego ta funkcjonalność jest taka ważna? Ty nie ujawniasz danych pracowników i cennych współpracowników – a Klient obserwuje realizację zlecenia włączając się do dyskusji i formułując swoje wymagania.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24