Darmowy system CRM

CRM, to innowacyjna strategia działania, służąca do administrowania firmą, a także wspomagająca zarządzanie wszelkimi relacjami z Klientami. Ten model strategii, ma na celu doskonalenie czynności, które zmniejszają różnice między obecnymi, a przyszłymi celami firmy w zakresie pozyskiwania i utrzymywania Klientów, a także skierowany jest na jak najlepsze sprostanie potrzebom Konsumenta.

Dzięki Bitrix24, możesz stworzyć bazę kontaktów, gromadzić dokumenty dotyczące poszczególnych Klientów, a także na bieżąco śledzić historię Waszej współpracy. Zaawansowane opcje systemu Bitrix24, pozwalają na nawiązywanie nowych, a także poprawę długoletnich kontaktów handlowych oraz na lepszą obsługę Klienta. Możesz stworzyć szablony wiadomości, które będą automatycznie wysyłane do kontaktów z Twojej bazy, w poszczególnych sytuacjach m.in. przypomnienie o wpłacie, informacje o nowych produktach w Twojej ofercie.

Zarządzanie

System CRM stworzony przez Bitrix24, zawiera aplikacje które można wykorzystać w celu tworzenia raportów, a także importu oraz eksportu bazy kontaktów. Dzięki dodatkowym funkcjom, możliwe jest przeprowadzanie analizy rynku, a także dokonywanie ewidencji Klientów według odpowiednio dobranych filtrów np. według branży bądź długości współpracy. Za pomocą wbudowanych narzędzi, nowe kontakty i leady mogą być podzielone pomiędzy: menadżerów sprzedaży, a planowane kampanie marketingowe.

Raporty i wykresy sprzedaży

Możliwość wglądu do raportów sprzedażowych, daje szansę nadzoru planowanych bądź realizowanych transakcji. Wykres sprzedażowy charakteryzuje się tym, że każdy etap oznaczony jest innym kolorem a granice między nimi, oddzielone są linią. Długość linii, odpowiada łącznej sumie transakcji na danym etapie,
a wyświetlana poniżej tabela, zawiera wartości liczbowe.

CRM – tablica

Aby ułatwić menadżerom zarządzanie strukturą sprzedaży, stworzyliśmy specjalną tablicę, przedstawiającą najistotniejsze dane dotyczące handlu w przedsiębiorstwie. Dzięki temu narzędziu, można na bieżąco monitorować liczbę uzyskanych Klientów, kontrolować regulowanie przez nich należności, a także przekonać się o skuteczności poszczególnych sprzedawców bądź zespołów sprzedażowych.

Ofertowanie

  • kastomizacja zadań do potrzeb poszczególnych Klientów,
  • tworzenie ofert indywidualnych, katalogów produktowych i instrukcji,
  • konwersja ofert z CRM do modułu rozliczeniowego,
  • wydruk wiadomości e-mail i ofert.

Przygotowywanie dokumentów w CRM

Moduł CRM pozwala na tworzenie spersonalizowanych faktur, a także skraca i ułatwia przygotowanie poszczególnych dokumentów. Bitrix24 stworzył funkcję automatycznego wprowadzenia danych Klientów bezpośrednio z systemu – do modułu rozliczeniowego. Gotową fakturę, można przesłać na adres e-mail Klienta, pobrać na swój komputer w formie PDF, lub wydrukować bezpośrednio z przeglądarki internetowej.

Bitrix24 Mobile CRM

Moduł CRM jest dostępny także w wersji dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu możliwe jest wyszukanie potrzebnych informacji, niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz.

Bitrix24 Mobile CRM pozwala tworzyć, a następnie edytować wpisy CRM i faktury, a także umożliwia dostęp do katalogów produktów i bazy Klientów.

Pobierz i zainstaluj aplikację z Apple App Store lub Google Play Market.

Kampanie e-mailingowe

Bitrix24 opracował specjalne rozwiązania aby ułatwić prowadzenie kampanii e-mailingowych. Wystarczy kilka kroków, i możesz ją przygotować samodzielnie: utwórz korespondencję seryjną i indywidualną, załącz pliki z dysku komputera lub biblioteki Bitrix24, a następnie wyślij. Opróćz tego masz możliwość tworzenia i modyfikowania szablonów wiadomości, a także ich zapisu w systemie.

Bezpośredni kontakt z Klientem

Aby utrzymać długoterminowe kontakty handlowe, należy nieustannie dbać o Klienta i sprawiać, aby czuł się wyróżniony. Bitrix24, umożliwia Połączenia z Klientami bezpośrednio z modułu CRM. Jak to możliwe ? Nasz system zarządzania Klientem jest zintegrowany z VoxImplant.Com – pozwala to, na wykonywanie połączeń telefonicznych bezpośrednio z poziomu przeglądarki lub aplikacji na Twoim komputerze. Można również nagrywać rozmowy telefoniczne, a następnie zachować je i korzystać z nich zamiast notatek.

Dodatkowo, możliwe jest korzystanie z aplikacji Skype, Lync lub podobnych.

Procesy biznesowe z wykorzystaniem CRM

Aby usprawnić pracę przedsiębiorstwa, Bitrix24 posiada zaawansowane funkcję związane z kierowaniem relacjami z Klientami. Procesy biznesowe zawarte w systemie, mogą być ściśle powiązane z elementami CRM m.in. wysyłanie wiadomości do Klientów ( możliwość przygotowania szablonów ) bądź przypisywanie odpowiedzialności poszczególnym pracownikom.

Aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcjonalności biznesowe Bitrix24 CRM, zapoznaj się z video samouczkiem – ten krótki materiał pomaga skonfigurować program zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników.

Wszystkie aplikacje w jednym miejscu

Konfigurując swoje konto w systemie Bitrix24, masz możliwość połączenia go z innymi aplikacjami, których używasz na co dzień.

  • Mailchimp,
  • Xero,
  • Dropbox, Box, Google Drive, OneDrive,
  • Data2CRM ( Bitrix24 umożliwia migrowanie z innych popularnych systemów CRM )

Menager stron

Jeśli Twoja strona internetowa, oprócz pełnienia funkcji informacyjnej i reprezentatywnej, jest także bezpośrednią formą pozyskiwania klientów – możesz ją w łatwy sposób zintegrować ze swoim systemem Bitrix24. Nasz system posiada wiele udogodnień, które pomogą usprawnić prowadzenie witryny m.in. rozszerzenie REST API pozwala na gromadzenie danych zebranych poprzez formularze zamieszczone na stronach www.

Prowadzisz sklep internetowy ? Bitrix24 posiada specjalne rozszerzenie, za pomocą którego możesz powiązać swój sklep z kontem w naszym systemie. Jakie korzyści otrzymasz dzięki tej integracji ? Będziesz mógł zarządzać swoim biznesem bezpośrednio ze swojego głównego interfejsu nie opuszczając systemu.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24