Korzyści Bitrix24.Drive

Co zyskujesz dzięki Bitrix24.Drive?

  • przestrzeń w chmurze do przechowania dokumentów firmowych,
  • podział przestrzeni dyskowej na osobistą i grupową,
  • współpracę w czasie rzeczywistym,
  • synchronizację plików,
  • możliwość łatwego udostępniania dokumentów,
  • <span\>nieograniczony i szybki kontakt z współpracownikami.

Bezpieczeństwo danych

Czy zapisane dane przedsiębiorstwa w systemie Bitrix24 są bezpieczne?

Zaufaj nam! Dokładamy wszelkich starań, aby dokumenty były dostępne tylko dla tych użytkowników, których do tego upoważnisz.

7 Kroków bezpieczeństwa Bitrix

W Bitrix24 zastosowano najnowocześniejsze narzędzia, które zapewniają całkowite bezpieczeństwo danych firmy, Klientów i współpracowników. Dbamy, aby tylko upoważnione osoby miały dostęp do poufnych informacji, a także realizowanych projektów.

Hosting Bitrix

Hosting Bitrix24 oparty jest na Amazon Web Serives, co pozwala na obsługę Klientów ze Stanów Zjednoczonych ( Virginia) bądź z Uni Europejskiej bez ograniczeń. Jeśli jednak chcesz – możesz zakupić edycję Bitrix24 dostosowaną do wymogów Twojego kraju i przenieść hosting na własny serwer. Amazon Web Services honoruje również certyfikaty HIPAA, ISO 27001, SOC 1/2/3, Directive 95/46/EC and PCI DSS Level 1.

Autoryzacja w dwóch krokach

Bitrix24 zadba o poufność danych Twojej firmy oraz danych pracowników korzystających z naszego systemu. Przy logowaniu do aplikacji, wymagane są jednorazowe kody autoryzacji – co powoduje, że gdy hasło zostanie skradzione, dane i tak pozostaną bezpieczne.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Bitrix24 zadba o bezpieczeństwo Twoich danych wszędzie tam gdzie przebywasz.

Protokół szyfrowania SSL uniemożliwia przechwycenie hasła, a co za tym idzie – zapobiega wyciekom informacji.

Nawet gdy łączysz się z siecią na lotnisku czy innym miejscu publicznym informacje pozostają bezpieczne.

Aktywna ochrona

Bitrix24 od ponad 10 lat zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla swoich aplikacji. Zapora internetowa, która blokuje większość ataków, a także wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że możesz czuć się bezpiecznie korzystając z naszego systemu. W trosce o naszych Klientów, opracowaliśmy specjalne zabezpieczenia, dla każdego rodzaju urządzeń mobilnych.

Kopia zapasowa

Na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń, każdego dnia aktualizujemy kopie zapasowe. Sam możesz zdecydować, co ile dni Twoje dane mają być archiwizowane.

Pełna dostępność

Bitrix24 dysponuje dwoma niezależnymi centrami zarządzania i klasterowania danych, by mieć absolutną pewność, że serwis jest niezawodny. Wiemy, jak ważna dla działania przedsiębiorstwa jest sprawna komunikacja i właściwa organizacja – dlatego dbamy o każdy szczegół związany z działaniem naszego systemu.

My Drive – główna biblioteka plików

My Drive to przestrzeń dyskowa, gdzie przechowywane są wszystkie foldery i pliki zapisane w systemie Bitrix24. Biblioteka zawiera dokumenty z przestrzeni osobistej – jak i te opracowane w ramach grup roboczych. Dodatkowo, główny katalog to miejsce, w którym można tworzyć, dodawać oraz usuwać już istniejące pliki, a także decydować o dostępie do nich. Aby ułatwić wyszukiwanie niezbędnych materiałów, stworzyliśmy specjalne filtry, dzięki ich znalezienie staje się łatwiejsze.

Komputer w chmurze

Instalując aplikację Bitrix24 na komputerze, masz możliwość synchronizacji swoich plików z przestrzenią w chmurze. Ułatwia to katalogowanie i przechowywanie materiałów w jednym miejscu – jednocześnie nie zajmując miejsca na dysku. Aplikacja umożliwia cykliczne tworzenie kopii zapasowych, dzięki czemu w każdej chwili możliwe jest odzyskanie przypadkowo usuniętych plików. Bitrix24 Drive, zintegrowany jest z Eksploratorem Windows i Mac Finder, dzięki czemu można przeglądać pliki znajdujące się w chmurze bezpośrednio z aplikacji.

Statystyki chmury

Bitrix24.Drive posiada opcję dokładnych statystyk dotyczących używanej przestrzeni w chmurze. Możesz kontrolować ile miejsca zajmują pliki stworzone przez Ciebie i grupy robocze, a także miejsce, które pozostało jeszcze do wykorzystania. Co więcej, dzięki liście ostatnio zaktualizowanych bądź zmienionych plików, masz możliwość monitorowania ich daty modyfikacji wraz z innymi szczegółami dotyczącymi zmian. Aby ułatwić dostęp do informacji o najnowszej synchronizacji, umieściliśmy odnośnik Bitrix24 Drive w prawym górnym rogu w panelu głównym.

Bezpieczeństwo udostępnionych plików

Jeśli wciąż obawiasz się o poufność swoich danych i wybierasz zewnętrzne platformy do ich przechowywania – możesz zintegrować je ze swoim kontem Bitrix24. Dzięki naszym zabezpieczeniom, dostęp do Twoich materiałów, będą miały tylko osoby do tego upoważnione.

Praca w delegacji?

Częste wyjazdy ? Delegacje? Krótki wypoczynek ? Nie musisz się obawiać! Mimo przebywania poza miejscem pracy, bądź brakiem dostępu do komputera, nadal możesz korzystać z systemu Bitrix24 i nadzorować pracę swojego przedsiębiorstwa. Wystarczy dowolne urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją Bitrix24 oraz dostępem do sieci, aby przeglądać udostępnione pliki, uczestniczyć w bieżących wydarzeniach w firmie, a także mieć wgląd do realizowanych projektów. Aplikacja obsługuje wszystkie popularne formaty dokumentów (XLS, XLSX, DOC, DOCX, PPT, PPTX).

Darmowe korzyści

To jest darmowe!

  • 5 GB przestrzeni dyskowej
  • Nieograniczona liczba użytkowników wprowadzonych do systemu ( pracownicy, a także użytkownicy zewnętrzni )
  • Dostęp do platformy z filmami instruktażowymi, forum, a także do cotygodniowych webinarów, które są doskonałym sposobem na poznanie możliwości systemu Bitrix24

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24