Komunikacja w czasie rzeczywistym

Czas to pieniądz! Nic tak nie oszczędza czasu, jak sprawna komunikacja w czasie rzeczywistym.

Bitrix24 proponuje szeroki wybór zaawansowanych narzędzi RTC i komunikatorów. Co oznacza, że możesz prowadzić rozmowy telefoniczne, rozmowy wideo i tworzyć wideokonferencję – bez opuszczenia systemu. Co więcej, wszystkie wbudowane narzędzia RTC są całkowicie bezpłatne i nie posiadają ograniczeń!

Instant Messenger

Instant Messenger, to komunikator wewnętrzny, który umożliwia użytkownikom porozumiewanie się bez opuszczania głównego interfejsu. Dzięki niemu, komunikacja stała się łatwiejsza, i szybsza, a pisanie maili można zastąpić krótkimi wiadomościami wysyłanymi na bieżąco. Wszystkie wiadomości są zapisywane w historii, aby w razie potrzeby, można było je szybko wyszukać. Dodatkowymi opcjami jest lista kontaktów, a także status ZAJĘTY, który informuje pozostałych użytkowników, że aktualnie nie możesz odpisywać na wiadomości.

Wspólne czatowanie

Już dziś zaproś kolegów do wspólnej rozmowy na czacie.

W grupowym czacie mogą uczestniczyć zarówno użytkownicy wewnętrzni firmy jak i zewnętrzni. Bitrix24 umożliwia zapisanie historii rozmów w profilu pracownika, dzięki czemu można traktować je jako notatki. Ze względu na to, że wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w archiwum, notesy i zeszyty mogą okazać się zbędne.

Rozmowy Audio i Video

Bitrix24 stworzył funkcję prowadzenia rozmów głosowych i wideo nawet dla czteroosobowej grupy. Stanowi to alternatywę dla zewnętrznych usług telefonicznych, a nawet spotkań. Co więcej – podczas rozmowy, możesz korzystać z czatu, by wymieniać się przydatnymi adresami, linkami czy plikami. Dodatkowo, korzystając ze stacjonarnej aplikacji Bitrix24, otrzymujesz powiadomienia o nieodebranych połączeniach, a całość rozmowy jest nagrywana.

Pamiętaj jednak, że funkcja wideo Bitrix24 jest aktualnie dostępna tylko dla Chrome w wersji 26.0 lub nowszej.

Wideokonferencje na najwyższym poziomie

Niezależnie od tego, z jakich urządzeń korzystają użytkownicy – Bitrix24 został zaprojektowany tak, aby rozmowy przeprowadzane były na najwyższym poziomie, a nawet w jakości HD. Użytkownicy mogą rozmawiać ze sobą, jednocześnie się widząc – niezależnie gdzie w tym momencie przebywają. Od tej pory, nie będziesz musiał planować dogodnego dla wszystkich terminu spotkania, wystarczy połączenie internetowe. Co więcej – korzystając z aplikacji stacjonarnej Bitrix24, masz możliwość współdzielenia ekranów podczas rozmów.

Wideokonferencje na urządzeniach mobilnych, odbywają się w formacie 16: 9. Jeśli jednak nie dysponujesz szybkim łączem internetowym, możesz prowadzić konferencje w jakości standardowej.

Aplikacja mobilna Bitrix24

Dzięki aplikacji Bitrix24 Mobile, możesz pracować na swoim telefonie czy dowolnym urządzeniu mobilnym, wszędzie tam gdzie aktualnie przebywasz. Aby móc z niej korzystać, wystarczy zainstalować ją na swoim telefonie oraz uzyskać dostęp do sieci. W aplikacji mobilnej nie ma żadnych ograniczeń – dostępne są wszystkie funkcjonalności m.in.:

  • Rozmowy telefoniczne, konferencje audio i video,
  • Swobodny dostęp do danych kontrahentów, plików oraz realizowanych projektów,
  • Bezpośredni kontakt z współpracownikami.

Aplikacja stacjonarna

Raporty są niezwykle pomocne dla Ciebie i kadry kierowniczej Twojej firmy.

Bitrix24 umożliwia korzystanie z systemu na wiele sposobów. Można nim zarządzać poprzez przeglądarkę www lub bezpośrednio ze swojego komputera. Jeśli jednak chcesz w pełni wykorzystać wszystkie funkcjonalności, pobierz aplikację, zainstaluj na swój komputer i ciesz się z wielu udogodnień.

Jakie są dodatkowe korzyści ? Możesz tworzyć listy kontaktów, synchronizować pliki, a także prowadzić wideokonferencje w jakości HD.

Masz pytania, chciałbyś zobaczyć demo? Rozważasz wdrożenie wersji na własny serwer lub potrzebujesz zmodyfikować Bitrix?

1,000,000+

firm i organizacji używa Bitrix24